Etat Specjalista ds. operacji dot. zapotrzebowania na treści- europa wschodnia

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. operacji dot. zapotrzebowania na treści- europa wschodnia
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6995
OBOWIĄZKI:
1. Śledzenie postępów procesów zapewniania jakości treści i współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcji treści i osiagania wskaźników kpi;2. Koordynowanie, nadzorowanie, zarządzanie i analizowanie kilku źródeł danych w celu podkreślenia wartości, zasięgu, wpływu i wydajności naszych procesów opracowywania treści;3. Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych strategii dot. treści i usprawnionych procesów dla nowych projektów;4. proponowanie i wprowadzanie sposobów na zwiększenie produkcji/wolumenu, wydajności i efektywności działań związanych z treścią, a także identyfikowanie i badanie taktyk usprawniania, automatyzacji i optymalizacji procesów w bieżących projektach5. Stworzenie przejrzystego systemu kontroli i przekazywania informacji zwrotnej w celu identyfikacji i rozwiązywania wszelkich problemów;6. Rekrutacja, wdrażanie, monitorowanie i przekazywanie informacji zwrotnej zewnętrznym twórcom treści.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe ( co najmniej licencjat lub odpowiednik), kierunek dowolny. Doświadczenie zawodowe: przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie z zakresu analizy treści lub z zakresu analizy danych. Umiejętności: umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne. Znajomość języków obcych: znajomość w stopniu biegłym co najmniej jednego z następujących języków: rosyjski lub ukraiński.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie