kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. materiałów w dziale napraw

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. materiałów w dziale napraw
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6937
OBOWIĄZKI:
•Tworzenie i odbieranie zleceń naprawy dla dostawców OEM/3rd•Przyspieszanie i eskaluje problemy z dostawcami•Kontrola wydajności dostawców OEM/3rd•Zarządza ostatnim zakupem akcji•organizuje i koordynuje wszystko z dostawą i zakupami w celu omówienia blokad części, tła niedoboru, innych problemów lub ulepszeń•Monitoruje status naprawy według miejsca naprawy•Zapewnia właściwe ceny/fakturowanie•Wysyłanie i odbieranie ofert•Wspiera planowanie materiałów i tworzy analizy celu zarządzania zapasami•Tworzenie i uruchamianie raportów (np. stan zaległości)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoka motywacja, aktywnosc, otwartosc w stosunkach z ludzmi,Znajomość produktów Motoroli i rozwiązań w obszarze IT.Zaawansowana znajomość MS Excel (wliczając Pivot Tables), znajomosc TIGERS, ORACLE, łancucha dostaw, Doświadczenie w obsłudze klienta.Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w logistyce lub obsłudze klienta. Dobra znajomość ms office, narzędzi Google. Biegłe posługiwanie językiem angielskim i hiszpanskim, Oracle lub inny system baz danych , Umiejętność pracy w zespole, motywacja i zdolność do proaktywnej pracyDoświadczenie w pracy w srodowisku wielonarodowym,doskonała komunikacja werbalna i pisemna, zorientowanie na szczegół

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie