kandydatów

Etat Kierownik projektów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik projektów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6950
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:- organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobami projektu, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem);- zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu; - zapewnia efektywne zarządzanie projektu optymalne ułożenie ról i zasobów;- ustala plan projektu i zarządza jego zmianą tam gdzie konieczne; - ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 18 000 PLN brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wymagane Wyższe. Doświadczenie zawodowe: - co najmniej 10 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym w sektorze IT, w tym co najmniej 5 lat na stanowisku kierowniczym lub pokrewnym. Umiejętności: -umiejętność zarządzania projektami oraz realizacji projektów poprzez jego planowanie, monitorowanie, ocenę zakresu prac oraz raportowanie statusów; -umiejętności pozwalające na tworzenie oprogramowania oraz przygotowania odpowiedniej dokumentacji funkcjonalnej; - umiejętność tworzenia ustalania i realizacji zadań w cyklu życia oprogramowania; - umiejętność zarządzania ludźmi oraz zespołem związane także z budowaniem zespołu poprzez zatrudnianie jego członków; - umiejętność współpracy i komunikacji z klientem; -niezależność, systematyczność, zorganizowanie; -zdolności przywódcze; -wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Znajomość języków obcych:-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;, -znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie