Etat Młodszy koordynator ds.zamówień (junior order management coordinator)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy koordynator ds.zamówień (junior order management coordinator)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6946
OBOWIĄZKI:
Pełne zarządzanie zamówieniami / cykl zamówień dla wszystkich klientów wewnętrznych i zewnętrznych poprzez wykonywanie różnych czynności:Wpis zamówieniazmiana procesu zamówieniaTrzyma kierownictwo w ścisłej współpracy z:finanse, kredyty, kontrola eksportu, grupy produktów, PM, sprzedaż itp. Udzielanie informacji o statusie zamówieniaKoordynacja zamówień z innymi działami łańcucha dostaw. Przystosowanie się do szybkiego tempa działalności z naciskiem na czas pierwszego wejścia, pierwszego wyjścia dla wszystkich żądań, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiego ponownego skoncentrowania się, jeśli wymagają tego potrzeby biznesoweRozpatrywanie reklamacji klientów. Wsparcie sprzedaży w zakresie zarządzania zamówieniami, zapytaniami klientówPraca na rynku Ameryki Łacinskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoka motywacja, aktywnosc, otwartosc w stosunkach z ludzmi. Co najmniej 1 rok doswiadczenia w pracy w dziale obsługi klienta, znajomość języka hiszpańskiego (meksykanska odmiana)Doskonała wiedza na temat biura MS• Doskonałe zarządzanie czasem• Dynamiczna, kreatywna i dobra umiejętność prezentowania się i wyrażania siebie• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samomotywacja i umiejętność pracy pod presją• Umiejętność oceniania• Wysoki wskaźnik wrażliwości mentalności, kultury biznesowej i praktyk w wielokulturowym środowisku

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie