kandydatów

Etat Lider zespołu (w j. ang.team lead)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider zespołu (w j. ang.team lead)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6976
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:przewodzic innym pracownikom Społki, ktorzy sa czescia zespołu, zapewniac, odpowiadaja ca standardom, jakos c działan konsultanto w (Customer Support Specialists) ; zapewniac biez a ca obsługe wszystkich linii i aplikacji i uniemoz liwiac zaistnieniu jakichkolwiek zaległos ci , odpowiadac na pytania Członko w Zespołu w celu zapewnienia im pełnego zrozumienia wykonywanych przez nich usług i produktow z nimi zwiazanych, organizowanie pracy konsultantow, układanie grafikow, planowanie przerw i zmian w pracy, biezace nadzorowanie pracy konsultantow
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

poziom wykształcenia:. Wyższe , kierunek wykształcenia: mile widziany w zakresie zarządzania, 3 lata i 6 miesięcy miesięcy doświadczenia zawodowego związanego z obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w zakresie produktu finansowego, płatności elektronicznych), biegła obsługa komputera z obsługą internetu, logicznego i analitycznego myślenia, umiejętności kierownicze, zarządcze, umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, samodzielność, dobre umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie