kandydatów

Etat Instruktor

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Instruktor
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6904
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w restauracji McDonald's, prowadzenie dokumentacji szkoleń, praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji (kuchnia), obszarze sprzedaży (obsługa gości), na sali, zapleczu i terenie zewnętrznym restauracji. Kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni. Prace magazynowe. Przygotowanie restauracji przed otwarciem i po zamknięciu, dostawy. Inn zadanie zlecone przez pracodawcę w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Praca zespołowa
Uprawnienia: miłe usposobienie, praca zespołowa, dokładność,planowanie

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na wszystkich stanowiskach w restauracji McDonald's (obszar kuchni/ produkcji i serwisu)minimum 1 rok doświadczenia w restauracji McDonald's

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie