kandydatów

Etat Magazynier - Operator (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Kraków

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Magazynier - Operator (m/k)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MAGO/KRA/0921
Obowiązki:
  • załadunek i rozładunek samochodów i wagonów z gotowymi wyrobami,
  • transport ładunków w obrębie magazynu,
  • oznaczanie wyrobów hutniczych,
  • sprawdzanie poprawności dostaw z dokumentami magazynowymi,
  • dbanie o jakość i terminowość przygotowywanych zamówień.
Wymagania:
  • zaangażowanie, komunikatywność, orientacja na wysoki standard usług,
  • gotowość do podjęcia pracy na trzy zmiany,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (kat. II S) – warunek konieczny,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (kat. II WJO) – mile widziane.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju, w tym specjalistyczne kursy,
  • benefity pozapłacowe,
  • start pracy – od zaraz.