kandydatów

Etat Projektant

Firma: Keller Polska miejsce pracy: Kraków

Keller Polska sp. z o.o. należy do firmy Keller Group plc z siedzibąw Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym wzakresie geotechniki.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant
Miejsce pracy: Kraków
Twoje zadania:
  • Wykonywanie projektów wykonawczych, technologicznych koncepcji projektowych, obliczeń statycznych, itp
  • Wspieranie od strony projektowej Kierownika Projektu / Dyrektora Oddziału w działaniach sprzedażowych
  • Współpraca z Pionem Produkcji w zakresie
  • realizacji projektów na budowie
  • Nadzór nad wykonywanymi projektami, kontrola kalkulacji robót i ofert w zakresie robót geotechnicznych
  • Nadzór projektowy podczas realizacji budów
Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:
  • Wykształceniem wyższym na kierunku: Budownictwo
  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku w obszarze geotechniki – min. rok
  • Znajomością angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomością pakietu MS Office, AutoCad, Robot, Plaxis, pakiet GGU lub Geo5
  • Rzetelnością, systematycznością, nastawieniem na współpracę oraz odpowiedzialnością za powierzone zadania
  • Umiejętną organizacją i planowaniem pracy własnej
  • Komunikatywnością, otwartością na współpracę z zespołem
Oferujemy:
  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach
  • Innowacyjność w codziennej pracy
  • Karta sportowa i dofinansowanie wypoczynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

keller.com.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-09-2021
Wyświetleń: 266