kandydatów

Etat Referent

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Rząska

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Referent
Miejsce pracy: Rząska
Numer: StPr/21/6882
OBOWIĄZKI:
Udział w prowadzeniu dokumentacji ewidencyjno - sprawozdawczej dot. stanu osobowego batalionu; Prowadzenie rozkazu dziennego batalionu; Opracowanie i przygotowanie propozycji rozkazu dziennego dot. dni wolnych, urlopów nagrodowych żołnierzy zawodowych; Prowadzenie ewidencji wykorzystania dni wolnych przez żołnierzy zawodowych Sztabu, Zespołu Zabezpieczenia Medycznego, Wojskowej Stacji Pocztowej, Drużyny Dowodzenia; Sporządzanie wyciągów z rozkazu dziennego; Prowadzenie gospodarki wojskowymi dokumentami przewozowymi; Składanie zapotrzebowania na formularze zgodnie z zapisami "Instrukcji ustanawiania obowiązków sprawozdawczych i wzorów sprawozdań oraz ustanawiania druku i dystrybucji formularzy w Resorcie Obrony Narodowej", do 35 Wojskowego Oddziału Gospofarczego w terminie do 31 stycznia roku poprzedzającego rok dostaw; Współuczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań, meldunków, zestawień i analiz do nadrzędnego przełozonego; Aktualizacja danych ewidencyjnych w module ewidencyjno - kadrowym SEW on-line w zakresie swoich obowiązków; Znajomość i przestrzeganie postanowień dokumentów normatywnych regulujących funkcjonowanie Sił Zbrojnych RP ze szczególnym uwzględnieniem działalności ewidencyjnej - stosowanie do zakresu zadań na stanowisku służbowym; Opracowywanie pism i dokumentów zgodnie z "Instrukcją o zasadach pracy biurowej w Resorcie Obrony Narodowej".
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik do spraw osobowych
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: Obsługa komputera oraz pakietu MS Office
Uprawnienia: planowanie pracy własnej
Uprawnienia: terminowość
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: współpraca w zespole
Uprawnienia: zdolności interpersonalne

Wymagania inne:

mile widzane doświadczenie zawodowe w zakresie pracy administarcyjno-biurowej: 1 rok

Miejsce pracy:

Rząska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie