kandydatów

Etat Talent Sourcer

Firma: Grafton Recruitment Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Talent Sourcer
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-14-59417

Firma Grafton Recruitment to jeden z wiodących brandów w obszarze firm rekrutacyjnych na terenie Europy. Jako część grupy GI jesteśmy obecni w 57 krajach na świecie gdzie wspieramy naszych klientów w rozwoju firm i prowadzimy dla nich procesy rekrutacyjne a także zatrudnienia w formie outsourcingu. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. W chwili obecnej w związku z rozwojem oddziału w Krakowie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Talent Sourcer/ HR Assistant.

Codzienne obowiązki:
  • wsparcie Rekruterów poprzez aktywne poszukiwanie kandydatów do projektów rekrutacyjnych
  • selekcja kandydatów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami
  • redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na czołowych portalach internetowych
  • współpraca z biurami karier, portalami internetowymi oraz uczelniami przy projektach rekrutacyjnych
  • administrowanie bazą danych
  • koordynacja działań biura: obsługa centrali telefonicznej, zarządzanie obiegiem korespondencji listownej i elektronicznej, dbanie o płynny przepływ informacji
Wymagania:
  • ukończone studia licencjackie / magisterskie / lub student studiów zaocznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wcześniejsze doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych lub dziale rekrutacji
  • doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność oraz dokładność
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji
Informacje dodatkowe:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
  • możliwość awansu w strukturach organizacji
  • zatrudnienie na cały etat lub część etatu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".