kandydatów

Etat Menedżer ds. raportowania i wdrożeń

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. raportowania i wdrożeń
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6275
OBOWIĄZKI:
Kluczowy wkład w dokumentowanie i komunikowanie procesów raportowania i wglądu, wytycznych, ram i wymagań dotyczących danych do społeczności Global Transformation Zapewnienie codziennego świadczenia usług raportowania w celu wsparcia usług zarządzania globalną transformacją i szerszej społeczności globalnej transformacji Zapewnienie płynnego i wydajnego dostarczania raportów i spostrzeżeń tworzonych zgodnie z uzgodnionymi umowami SLA Współpraca z Global Transformation Management w opracowywaniu i monitorowaniu informacji i trendów zarządczych Pomaganie w zapewnianiu spójność danych w wielu źródłach i zgodności z minimalnymi standardowymi definicjami danych Bycie kluczowym współtwórcą w rozwoju, wdrażaniu i bieżącym utrzymywaniu scentralizowanych usług wsparcia w zakresie raportowania i wglądu świadczonych na rzecz interesariuszy Wspieranie budowania znormalizowanego kręgosłupa raportowania, aby zapewnić pojedynczą wersję prawdy i jej bieżącą konserwację w celu wyeliminowania niezgodności raportowanych informacji zarządczych Zapewnianie płynnej i wydajnej współpracę z zespołami ds. technologii i rozwoju Zbieranie wymagań dotyczących raportowania i zarządzaj oczekiwaniami interesariuszy zgodnie z uzgodnionymi priorytetami i terminami Projektowanie i osadzanie rozwiązania raportowania dla społeczności Global Transformation zgodnie z potrzebami interesariuszy Wspieranie procesu wdrażania nowych rozwiązań raportowania poprzez dostarczanie przewodników użytkownika i organizowanie prezentacji, warsztatów lub sesji typu drop-in Wspieranie programów znaczących zmian z perspektywy raportowania, zarówno poprzez dostarczanie regularnych raportów, jak i projektowanie rozwiązań raportowania dostosowanych do potrzeb konkretnych programów Zarządznie procesami raportowania i wglądu oraz trasami eskalacji, w tym procesami zarządzania i eskalowania (w razie potrzeby) standardowych i doraźnych żądań Wspieranie starszego menedżera ds. raportowania i analiz w zarządzaniu i rozwijaniu standardowych katalogów usług w zakresie raportowania i analiz Wspieranie monitorowania wydajności raportowania i wglądu w odpowiednie wskaźniki operacyjnej karty wyników, uzgodnione umowy SLA Wspieranie dostarczania i zarządzania ramami Insights, które spełniają potrzeby interesariuszy, w tym solidną analizę w celu zakwestionowania wyników i wprowadzenia niezbędnych zmian
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Biznes, przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy, umiejętność analitycznego myślenia; Umiejętność działania pod presją czasu; Bardzo dobra organizacja czasu pracy; Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie