kandydatów

Etat Konsultant ds. kreacji i projektowania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Konsultant ds. kreacji i projektowania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6818
OBOWIĄZKI:
- pomoc Dyrektorowi Kreatywnemu w przygotowywaniu kreatywnych projektów.- kreatywne myślenie w celu tworzenia nowych pomysłów i koncepcji oraz opracowywanie interaktywnych projektó komunikacji; przyczynianie się do strategicznego opracowania dobrze zdefiniowanego briefu kreatywnego i wszelkich dodatkowych dokumentów informacyjnych, rozmawiając bezpośrednio z klientem w razie potrzeby.- praca z różnymi mediami i formatami (fotografia, wektory, typografia itp.).współpraca z konsultantami, kierownikami projektów, drukarzami, copywriterami, fotografami lub innymi projektantami.- przestrzeganie wytycznych marki firmy i rozwijanie stylu świadczeń pracowniczych w komunikacji wewnętrznej.- znajomość praktyk projektowych, takich jak rozwój marki, projektowanie doświadczeń zorientowanych na użytkownika i projektowanie cyfrowe. Zdobywanie nowych umiejętności i bycie na bieżąco z rozwojem technicznym i cyfrowym w projektowaniu, a następnie stosowanie ich w praktyce, aby usprawnić procesy i procedury.- kontakt z drukarnią: prośba o wycenę, ustalanie ram czasowych, opracowywanie logistyki, wydawanie instrukcji.- wymagania programistyczne: ściśle współpracuj z konsultantami i programistami w celu stworzenia zarządzania białymi przestrzeniami, nawarstwiania w programie InDesign, projektów programistycznych dla zestawień Total Reward Statements i ćwiczeń z zarządzania odpowiedzialnością (ETV, FRO).- przygotowywanie plików do druku: tworzenie gotowych do druku plików PDF i plików spakowanych, przesyłanie plików na strony ftp naszych drukarni.- dostarczanie pomysłów na ciągłe doskonalenie szablonów wiadomości e-mail w formacie HTML, dokumentów specyfikacji projektu platformy, szablonów aplikacji itp.- VEED: tworzenie dokumentacji i proces dodawania napisów do filmów.- przypadku klientów Platinum zakresem są: tworzenie e-maili, pocztówek, wizualizacji internetowych, przewodników po korzyściach i tekstów internetowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie