kandydatów

Etat Referent d/s rozliczeń transportu

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Referent d/s rozliczeń transportu
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-09-21/2671
OBOWIĄZKI:
•Prowadzenie ewidencji dokumentacji transportowej. •Prowadzenie rozliczeń zleceń, listów przewozowych. •Prace administracyjne, zlecane przez przełożonych.•Kontrola poprawności faktur i rozliczeń transportowych.•Tworzenie zestawień i analiz związanych z transportem.•Współpraca z działem spedycji i księgowości.•Monitoring i kontrola norm spalania pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
Uprawnienia: MS Excel

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego