kandydatów

Etat Starszy specjalista operacyjny ds. wynagradzania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista operacyjny ds. wynagradzania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6772
OBOWIĄZKI:
Ocena pracy dla menedżerów liniowych na przydzielonych funkcjach/rynkach;przeprowadzanie rocznego cyklu wynagrodzeń oraz rocznego cyklu przeglądu wynagrodzeń, zbieranie i przedstawianie danych z ankiet dotyczących wynagrodzeń i świadczeń, współpraca z PMI Total Rewards Leads w zakresie przygotowania i wdrażania planów wynagrodzeń i budżetów wzrostu wynagrodzeń,uczestniczenie w różnych regionalnych/globalnych projektach Total Rewards (benefity, zdrowie i dobre samopoczucie, certyfikacja równości wynagrodzeń, ocena stanowisk pracy, itp.), przygotowywanie lokalnych, regionalnych i globalnych raportów, kalkulacji i symulacji dotyczących wynagrodzeń,przygotowywanie i prowadzenie szkoleń związanych z Total Rewards,zapewnienie bezpośredniego wsparcia dla menedżerów liniowych i innych zespołów P&C w obszarze wynagrodzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, doświadczenie zawodowe: min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale HR; doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie; umiejętności: analityczne myślenie, biegła znajomość narzędzi MsOffice (w szczególności Excel), umiejętność priorytetyzacji zadań i rozwiązywania problemów, znajomość języków obcych: język angielski, poziom znajomości: zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 664 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie