kandydatów

Etat Menadżer działu płac

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menadżer działu płac
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6769
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołami obsługującymi rynki Europy oraz Ameryk Północnej i Połufniowej w zakresie kadrowo-płacowym Nadzór nad poprawnością procesu kadrowo-płacowego dla rynków Europy oraz Ameryk Północnej i Południowej Pierwszy punkt kontaktowy dla zarządu oraz dyrekcji w sprawach związanych z naliczaniem wynagrodzeń i obsługa płacową Bierząca współpraca z HR Managerami odpoweidzialnymi za rynki w zakresie procesu naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej Ciągłe doskonalenie i usprawnianie procesu kadrowo-płacowego dla rynków Europy oraz Ameryk Północnej i Południowej Określanie kluczowych wskaźników efektywności oraz raportowanie z procesu procesu kadrowo-płacowego dla rynków Europy oraz Ameryk Północnej i Południowej. Prowadzenie projektów doskonalenia i optymalizacji procesu kadrowo-płacowego dla rynków Europy oraz Ameryk Północnej i Południowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek: dowolne. Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata doświadczenia zawodowego + 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie naliczania wynagrodzeń dla rynków Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz zarządzania zespołami kadrowo-płacowymi obsługującymi wyżej wymienione rynki. Umiejętności: Znajomość i umiejętności w zakresie naliczania wynagrodzeń dla rynków Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Znajomość języków obcych:. - znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C2 współpraca z interesariuszami posługującymi się językiem hiszpańskim -znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 158 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie