kandydatów

Etat Manadżer ds. wdrożeń

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Manadżer ds. wdrożeń
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6340
OBOWIĄZKI:
Wydawanie planu na przyszłość w zgodzie z innymi wydaniami i zobowiązaniami. Koordynowanie, planowanie i zarządzanie całą treścią wydawniczą i działaniami dla każdego przypisanego rynku. Współpracowanie z interesariuszami dla zapewnienia zakresu i widoczności nadchodzących wydań. Informowanie o wszystkich kluczowych planach wydania, zobowiązaniach i zmianach, w tym o wymaganiach, planach jakości, harmonogramie i zmianach zakresu. Pielęgnowanie relacji między zespołami i organizacja pracę między różnymi zespołami w różnych lokalizacjach. Przeglądanie gotowości hosta do wydania i przeglądanie Business Go/No-Go. Przekazywanie Firmie szczegółów wydania i harmonogramów zgodnie z wymaganiami. Współpracowanie z inżynierami ds. wydania, aby zrozumieć wpływ oddziałów i scalania kodu. Utrzymywanie harmonogramu wydań dla przypisanych rynków i zapewnianie zgodności między interesariuszami i zespołami między funkcyjnymi. Uczestniczenie w spotkaniach CAB w celu omówienia zakresu uwolnienia i/lub przeszkód. Nieustanne pracowanie nad wprowadzaniem ulepszeń w procesie wydawniczym. Zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów, które wpływają na zakres, harmonogram i jakość wydania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: MBA
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, MBA. Przynajmniej 6 lat doświadczenia w pracy, umiejętności: duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania; umiejętności organizacyjne; umiejętność logicznego myślenia; zdolności komunikacyjne i interpersonalne; umiejętność koordynowania między funkcyjnych zespołów w kierunku realizacji zadań, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie