Etat Starszy kierownik ds. odpowiedzialności majątkowej i zarządzania kapitałem

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy kierownik ds. odpowiedzialności majątkowej i zarządzania kapitałem
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6749
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie procesem zakupu ryzyka stopy procentowej (IRR), w tym identyfikowanie, transfer i monitorowanie IRR. Poprawianie zarówno efektywności, jak i środowiska kontroli procesu wykupu ryzyka stopy procentowej.Rozwijanie zdolności zespołu ds. IRR w zakresie informacji zarządczej w celu zwiększenia wartości zespołu ds. polityki IRR, zarządzania bilansem (BSM) i innych interesariuszy biznesowych. Budowanie silnych relacji z głównymi interesariuszami ALCM w celu lepszego zrozumienia zagadnień ALCM, a tym samym pełnej integracji tych kwestii z myśleniem biznesowym i planowaniem. Rozwijanie podejścia banków do praktycznego zarządzania ryzykiem płynności śród dziennej, w tym raportowanie tego ryzyka do regulatora oraz wewnętrznie. Wspieranie procesu testów warunków skrajnych tam, gdzie jest to wymagane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: aplikacja komputerowa; zarządzanie (Usługi Bankowe i Finansowe), doświadczenie zawodowe: przynajmniej 6 lat doświadczenia na stanowisku pokrewnym, umiejętności: duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania; doskonała umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania własnym czasem pracy; umiejętność logicznego myślenia; umiejętności przywódcze; zdolności komunikacyjne i interpersonalne, znajomość języków obcych: język angielski; poziom znajomości: komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie