kandydatów

Etat Starszy inżynier oprzyrządowania

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Kraków

Dla Dywizji Elektrycznej, Oprzyrządowania i Kontroli Procesów naszego Klienta – jednej z globalnych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją gazów spożywczych, przemysłowych i specjalistycznych rekrutujemy obecnie na stanowisko

Starszy inżynier oprzyrządowania
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • wykonywanie zadań projektowych dla oprzyrządowania (przemysł petrochemiczny),
  • przygotowywanie list przyrządów, arkuszy danych dla przyrządów, zaworów, analizatorów,
  • przygotowywanie rysunków okablowania (rozmieszczenie puszek połączeniowych, rysunków pętli),
  • przygotowywanie rysunków układu (koryta kablowe, instrumenty),
  • przygotowywanie montaży i przedodbioru materiałów,
  • współrzędnych jednostek opakowania, interfejsów do innych dyscyplin, klientów i dostawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem jej kompletności i zgodności z normami,
  • regulaminów branżowych i wymagań umownych,
  • uczestniczenie w inspekcjach przyrządów, zaworów i analizatorów,
  • nadzór przy pracach montażowych,
Wymagania:
  • Magister Instrumentacji,
  • ponad 3 lata doświadczenia w firmie zajmującej się inżynierią instalacji,
  • kompetencje głównego inżyniera,
  • umiejętność samodzielnej pracy przy przygotowywaniu propozycji i realizacji projektów do oprzyrządowania dla projektów krajowych i międzynarodowych,
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, mile widziana znajomość niemieckiego/rosyjskiego lub innych języków,
  • znajomość bezpieczeństwa funkcjonalnego programowalnego systemu elektronicznego i przyrządowego systemu bezpieczeństwa dla
  • przemysłu przetwórczego zgodnie z normami IEC 61508 i 61511,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość aplikacji takich jak MS Office, ACAD, posługiwanie się Smart Plant Instrumentation,
  • SmatPlant 3D będzie mile widziany,
  • Kandydat/ka chętny/a do pracy w wielokulturowym zespole, orazdo podróży krótko- i długoterminowych (3-6 miesięcy)
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • ciekawą, wymagającą pozycję w międzynarodowej firmie,
  • pracę w wielokulturowym zespole,
  • nowoczesną powierzchnię biurową,
  • szkolenia i możliwości rozwoju w kierunku głównego inżyniera ds. oprzyrządowania, organu projektowego/eksperta TCL,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń,
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę MultiSport.