kandydatów

Etat Inspektor-dowództwo

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Rząska

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inspektor-dowództwo
Miejsce pracy: Rząska
Numer: StPr/21/6595
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: 1) przeprowadzanie kontroli stosowania przepisów o ochronie środowiska oraz właściwego użytkowania infrastruktury technicznej służącej ochronie środowiska występującej w nieruchomościach zajmowanych przez batalion; 2) bieżące informowanie dowódcy batalionu o stwierdzonych uchybieniach i zagrożeniach w zakresie ochrony środowiska naturalnego, wraz z wnioskami dotyczącymi ich usunięcia; 3) prowadzenie ewidencji danych potrzebnych do naliczania opłat za korzystanie ze środowiska oraz innych ewidencji określonych przez przepisy o ochronie środowiska, opracowywanie i przesyłanie do RZI/WOG Kraków meldunków dowódcy batalionu w tym zakresie; 4) opracowywanie i przedstawianie dowódcy batalionu propozycji dotyczących racjonalizacji kosztów utrzymania nieruchomości zajmowanych przez batalion w zakresie korzystania ze środowiska oraz przesyłanie ich, po zaakceptowaniu przez dowódcę, do RZI Kraków; 5) występowanie, w imieniu dowódcy batalionu, z zastrzeżeniem pkt. 6, do RZI Kraków w sprawach związanych z uzyskiwaniem decyzji i pozwoleń administracyjnych, dotyczących korzystania ze środowiska i dokonywania w nim zmian; 6) prowadzenie działań w celu uzyskania odpowiednich pozwoleń lub decyzji na wytwarzanie, gromadzenie, magazynowanie lub pozbywanie się odpadów; 7) sporządzanie informacji dla dowódcy batalionu o wszelkich przeprowadzanych zmianach mających wpływ na ochronę środowiska i przesyłanie ich do RZI Kraków; 8) prowadzenie ewidencji wykorzystywanych niebezpiecznych substancji chemicznych, opracowywanie informacji dla dowódcy batalionu w tym zakresie i przesyłanie ich do Ośrodka Analizy Skażeń; 9) organizowanie i prowadzenie szkoleń kadry i pracowników wojska batalionu z zakresu ochrony środowiska; 10) zapewnienie aktualności pozwoleń na korzystanie ze środowiska; 11) utrzymanie właściwego stan urządzeń służących ochronie środowiska, w tym ich sprawności; 12) zapewnienie prawidłowej gospodarki nieczystościami stałymi, płynnymi oraz odpadami niebezpiecznymi; 13) zapewnienie wymaganego stanu wyposażenia i zabezpieczenia jednostki wojskowej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ochrony środowiska; 14) zapewnienie prawidłowego użytkowania urządzeń gospodarki wodnej ściekowej oraz systemów ogrzewczych, w zakresie wynikającym z posiadanych pozwoleń; 15) współpraca z WOG w zakresie prowadzenia gospodarki zielenią i utrzymania drzewostanu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

NIEZBĘDNE WYKSZTAŁCENIE, DOŚWIADCZENIE I UPRAWNIENIA 1. Wykształcenie wyższe staż pracy ogółem 1 rok. 2. Umiejętność obsługi komputera - pakiet Microsoft Office. 3. Obywatelstwo polskie.DODATKOWE WYKSZTAŁCENIE, DOŚWIADCZENIE I UPRAWNIENIA 1. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony środowiska. 2. Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli Zastrzeżone (jeżeli kandydat posiada).WYMAGANE CECHY I UMIEJĘTNOŚCI 1. Umiejętności interpersonalne: wymagane zwiększone umiejętności interpersonalne.2. Cechy: dokładność odpowiedzialność terminowość szybkość działania3. Umiejętności: umiejętność poszukiwania i selekcji informacji umiejętność radzenie sobie w pracy pod presją czasu umiejętność organizacji pracy własnej umiejętność pracy w zespole umiejętność obsługi komputera 4. Wymagania dotyczące specyfiki pracy znajomość oprogramowania: WORD, EXCEL znajomość obsługi sprzętu biurowego komunikatywność

Miejsce pracy:

Rząska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie