kandydatów

Etat Webmaster

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Webmaster
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6616
OBOWIĄZKI:
Fundacja Promocji Nowej Huty, lider w branży szkoleniowej i usług rozwojowych, szuka kreatywnego webmastera, który w oparciu o otwarty CMS stworzy serwisy www rożnych przedsiebiorstw.Wymagania:- dobra znajomość HTML, CSS, PHP5, OOP,- znajomość JavaScript (jQuery), AJAX i JSON będzie dodatkowym atutem,- doświadczenie we wdrożeniach OpenSource'owych systemów CMS(Joomla, Concrete5, WordPress, itp.),- dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),- znajomość optymalizacji zapytań SQL oraz kodu PHP,- podstawowa znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji internetowych,- podstawowa znajomość środowiska Linux,- podstawowa znajomość języka angielskiego,- umiejętności analitycznego myślenia,- optymizm, duże poczucie humoru,- umiejętność pracy w grupie.Praca w godzinach 8-16. Mogą być osoby z grupą inw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Projektant stron internetowych (webmaster) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: Projektant programista stron www Pakiet Webmaster Front i Back-End Developer
Uprawnienia: projektowanie stron internetowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie