kandydatów

Etat Analityk biznesowy it, menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk biznesowy it, menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6464
OBOWIĄZKI:
Projektowanie strategicznych rozwiązań dla nowych inicjatyw biznesowych, identyfikowanie wymagań użytkowników, współpracując z wieloma kluczowymi osobami z branży oraz IT, tworząc wymagania biznesowe wysokiego poziomu, przyczynianie się do realizacji projektów zgodnie z harmonogramem i zaspokajanie potrzeb klientów poprzez odpowiedzialność za definiowanie pozycji priorytetowych itp. Zarządzanie testami biznesowymi przez zespół ds. zapewnienia jakości dla kluczowych projektów- budowa relacji i skuteczna komunikacja z współpracownikami ze wszystkich regionów, zrozumienie i przyczynienie się do rozwoju zarządzania cyklem obsługi klienta; wspieranie Client Lifecycle Management IT Delivery Lead we wdrażaniu strategii IT działu i innych projektów związanych z ciągłym doskonaleniem przejęcie roli scrum mastera dla danego POD i zapewanienie, że zespół kieruje się odpowiednim procesem oraz pomoc w usuwaniu problemów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: elektryka i elektronika
Język: hindi, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z zakresu " elektryka i elektronika", co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym; preferowane: inżynier systemów, związane z analizą biznesową. Wiedza i umiejętności pozwalające na pracę w wielu zespołach i funkcjach w celu zapewnienia dostosowań, umiejętności szybkiego dostosowania się do nowych procesów i standardów, z silnym zaangażowaniem w zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta. Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz syntezy, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Wiedza i umiejętności pozwalające na realizację projektów (metodologie SDLC i Agile/Scrum).Wiedza i umiejętności pozwalające na zarządzanie projektami obejmującymi zmiany w wielu systemach i zespołach front- office. Wiedza i umiejętności niezbędne do zrozumienia cyklu istnienia oprogramowania, zrozumienia modelowania procesów i danych. Wiedza i umiejętności z zakresu tworzenia specyfikacji wymagań funkcjonalnych/ biznesowych, umiejętność interpretacji zbioru wymagań technicznych i tworzenia solidnych rozwiązań. biznesową, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobra znajomość języka hindi w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie