kandydatów

Etat Inżynier elektronik

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier elektronik
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6497
OBOWIĄZKI:
Projektowanie urządzeń elektronicznychdla zastosowań samochodowych z uwzględnieniem niskich kosztów, niezawodności i produkcji masowej. Tworzenie dokumentacji projektowej (schematy, projekty obwodów drukowanych, charakterystyki elektryczne itp.). Przeprowadzanie obliczeń i symulacji obwodów, walidacji i testowania prototypów. Terminowa realizacja powierzonych zadań zgodnie z systemem jakości obowiązującym w korporacji Aptiv i CentrumTechnicznym w Krakowie. Współpraca z zespołami lokalnymi i zagranicznymi. Aktywne uczestnictwo w przeglądach projektów. Postępowanie zgodnie z procesem Electrical Design Process. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Zabezpieczenie informacji poufnych i własności firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: elektronika lub pokrewny

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek: elektronika lub pokrewny, doświadczenie zawodowe nie wymagane, Umiejętność projektowania i testowania układów cyfrowych i analogowych zeszczególnym naciskiem na układy zawierające mikrokontrolery, układy średniej mocy i pomiar sygnałów. Umiejętność projektowania układów elektronicznych z uwzględnieniem wymagań kompatybilności elektromagnetycznej EMC/EMI. Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami CAD i symulacyjnymi. Komunikatywność. Dyspozycyjność. Orientacja na pracęzespołową. Szczerość w relacjach z firmą, klientami i współpracownikami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie