Etat Zastępca dyrektora ds zarządzania ryzykiem modeli, ttop gra

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Zastępca dyrektora ds zarządzania ryzykiem modeli, ttop gra
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6396
OBOWIĄZKI:
osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwijanie modeli i metodologi ryzyka handlowego HSBC z szczególnym uwzględnieniem optymalizacji współczynnika ryzyka do zwrotów. Będzie to miało miejsce dla wszystkich klas ryzyka: forex, stopa procentowa, kredyt, rynek akcji i surowców. Rola polega głównie na wspieraniu grupy HSBC w Kanadzie. Obowiązki w tej roli zawierają m.in.: aststowanie małmyi projektami w ryzyku handlowym, asystowanie przy większych projektach, stosowanie się do polityki firmy, dbanie i jakość rezultatów młodszych analityków i regularne przeglądanie ich pracy, identyfikowanieproblemów i ich eskalacja, komunikowanie technicznych aspektów pracy starszemu managementowi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Matematyka lub ekonomia
Język: hindi, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: inne, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: matematyka lub ekonomia, znajomość języka telugu na poziomie C2, doświadczenie min. 5 lat w zarządzaniu ryzykiem finansowym i analityce ilościowej. Umiejętność budowania i rozwijania modeli i metodologii ryzyka handlowego dla wszystkich klas ryzyka: forex, stopa procentowa, kredyt, rynek akcji i surowców, uprawnienia: Certificate in Quantitative Finace (CQF), Financial Risk Manger (FRM) certificate.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie