kandydatów

Etat Ekspert ds. rekrutacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Ekspert ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6390
OBOWIĄZKI:
zarządzanie przepływem poszukiwania kandydatów, zaangażowanie w pozyskiwanie kandydatów i kierowanie zespołem. Kluczowy kontrybutor mający istotny wpływ na procesy projektowania zespołów/projektów, zarządzanie metodami opartymi na celach długoterminowych. Oddziałuje na sąsiadujące z wieloma obszarami/pracę zespołów. Projektuje mapę przyszłego rozwoju procesów w oparciu o wartości firmy, biorąc pod uwagę interesy wszystkich zaangażowanych stron. Mentoruje i szkoli młodszych kolegów i wpływa na rozwój zawodowy kolegów poprzez własny przykład.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane wyższe, mile widziane doświadczenie w zakresie rekrutacji kandydatów z rynku polskiego i rynków zagranicznych z branży IT, umiejętność rekrutacji od początku do końca od pozyskania do wystawienia oferty, umiejętność pracy z wewnętrznymi jednostkami biznesowymi lub klientami po stronie agencji oraz pomoc w ustaleniu priorytetów i eskalacji, znajomość technik wyszukiwania kandydatów, w tym korzystania z systemów baz danych HR/ rekrutacyjnych oraz mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn, dobre umiejętności w zakresie obsługi klienta, znajomość zadań administracyjnych w ATS, w tym wprowadzaniu danych, śledzeniu kandydatów itp. proaktywność, pewność siebie, energia i pozytywne podejście do zadań , umiejętność pracy w zespole oraz pracy z trudnym klientem, komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie