kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia pracownika

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. wsparcia pracownika
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6348
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie kompleksowego wsparcia dla pracowników w celu budowania silnych, opartych na zaufaniu, trwałych i produktywnych relacji partnerskich, które przyczyniają się do zwiększenia wkładu pracowników w działalność PMI; Zapewnienie, że wszystkie dane osobowe i zdarzenia związane z cyklem życia pracownika są przechowywane w naszych systemach na najwyższym poziomie dokładności, bezpieczeństwa i spójności, tak aby wszystkie działania związane z pracownikami były właściwe za pierwszym razem; Stosowanie systemowego i kompleksowego podejścia do kontroli zgodności danych pracowników zgodnie z PMI i politykami związanymi z rynkiem, w celu identyfikacji i ograniczania wszelkich ryzyk związanych z firmą lub pracownikami; Przygotowuje standardowe raporty, korzystając z jednego źródła danych i podstawowych funkcji raportowania; przygotowuje raporty, korzystając z odpowiednich predefiniowanych szablonów, instrukcji itp.; używa MS EXCEL, aby umożliwić podstawową analizę danych i funkcje raportowania; eskaluje do zespołu Analytics potrzeby bardziej zaawansowanych raportów i badań insightowych; publikacja, zarządzanie i aktualizacja treści związanej z komunikacją w zakresie P&C na platformie związanej z P&C; przygotowanie listów/dyplomów dotyczących przyznawania nagród; wykonywanie tłumaczeń i przeglądów tłumaczeń dokumentów P&C (język lokalny i angielski); dokonywanie przeglądu tłumaczeń treści i komunikacji w zakresie P&C.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, doświadczenie zawodowe nie wymagane, analityczne myslenie, umiejętność pracy w systemie Net Promoter; współpraca i koordynacja pracy między działami, umiejętności cyfrowe i zdolność do identyfikacji potrzeb efektywna komunikacja za pośrednictwem cyfrowych narzędzi priorytetyzacja zadań stosowanie się do poleceń, instrukcji, procedur i istniejących praktyk, umiejętność rozwiązywania problemów i proponowanie rozwiązań w celu poprawy działania procesów i narzędzi.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie