kandydatów

Etat Kierowca-konserwator

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Kierowca-konserwator
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-08-26/2310
OBOWIĄZKI:

1.Wykonywanie obowiązków kierowcy, wyjazdy na polecenia przełożonych, przewóz osób, dokumentów i innych materiałów oraz ich załadunek i rozładunek. 2.Utrzymywanie samochodu służbowego w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie go zgodnie z ich przeznaczeniem. dbanie o jego należyty stan techniczny, czystość i porządek. na bieżąco kontrolować stan techniczny pojazdu. 3.Prowadzenie kart drogowych. 4.Przestrzeganie ustalonych przez producenta terminów wykonania obsług technicznych, przeglądów, wymian olejów i płynów, stosując przy tym ich właściwe rodzaje zalecane przez producenta tego pojazdu. 5.Usuwanie na bieżąco drobnych usterek zauważonych w trakcie eksploatacji powierzonych pojazdów, a w przypadku niemożności ich usunięcia powiadamiania przełożonych. Zgłaszanie wszelkich uszkodzeń powierzonego pojazdu oraz braków sprzętu stanowiącego wyposażenie pojazdu. 6.W czasie oczekiwania na dyspozycję wyjazdu powierzonym pojazdem, wspomaganie w wykonywaniu obowiązków służbowych pracowników Wydziału Organizacyjnego w tym wykonywanie prac konserwatorskich. 7.Podejmowanie wszelkich działań niezbędnych do likwidacji awarii elementów budowlanych, instalacji, urządzeń, uszkodzeń na terenie pomieszczeń i otoczenia Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, naprawa drobnych usterek wszelkich urządzeń, instalacji wodno kanalizacyjnej i instalacji elektrycznej w razie potrzeby wezwanie odpowiednich służb technicznych. 8.Naprawa usterek stolarki drewnianej, okien, drzwi, podłóg, mebli oraz sprzętu biurowego. 9.Prowadzenie przeglądów okresowych i wykonywanie przeglądów bieżących wszystkich urządzeń w pomieszczeniach Urzędu. 10.Rozwieszanie obwieszczeń i plakatów zgodnie z poleceniami przełożonych. 11.Obsługa techniczna urządzeń kopiujących w pomieszczeniu ksero

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie. Doświadczenie mile widziane. Prawo jazdy kat. B. Umiejętności "złotej rączki"

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego