Etat Kierownik globalnego działu inżynierów it/ manager, global infrastructure engineering

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik globalnego działu inżynierów it/ manager, global infrastructure engineering
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6225
OBOWIĄZKI:
1.KIEROWANIE DZIAŁEM INŻYNIERII IT BUDUJĄC, MONITORUJĄC I AKTUALIZUJĄC TAKIE URZĄDZENIA JAK: SERWERY, PAMIĘĆ MASOWA, SIECI I APLIKACJE.2.BEZPOŚREDNIE PROJEKTOWANIE, KONSTRUOWANIE, ADMINISTROWANIE I MONITOROWANIE NASTEPUJĄCYCH ELEMENTÓW, PRZY JEDNOCZESNYM PROWADZENIU ZESPOŁU DO WSPÓŁPRACOWANIA I MONITOROWANIA ICH PRZEZ CAŁĄ DOBĘ:- INSTALACJA MICROSOFT SERVER- OFFICE 365 I AZURE -USŁUGI ACTIVE DIRECTORY, AAD, DNS, PLIKÓW I DRUKOWANIA- HYPERV I VMWARE HYPERVISORY -DATA PROTECTION MANAGER LUBMETALLIC COMMVAULT.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 16 128,00 PLN brutto miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: Informatyka l lub pokrewne. Doświadczenie zawodowe: minimum 7 letnie doświadczenie w usługachIT, inżynierii i inżynierii operacyjnej z progresywnym kierowaniem zespołem lub rolą zarządczą, -DOŚWIADCZENIE INŻYNIERSKIE W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃMICROSOFT I VMWARE DLA ŚRODOWISKA KORPOR ACYJNEGO. -DOŚWIADCZENIE W INTEGRACJI SYSTEMÓW SIECIOWYCH I SERWEROWYCH.-DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU, PROWADZENIU I WDRAŻANIU PROJEKTÓW O WYSOKIM PRIORYTECIE. Umiejętności:- WYMAGANE POSADANIE CETYFIKATÓW MICROSOFT, VMWARE, CISCO I INNE CERTYFIKATY BRANŻOWE - BIEGŁOŚĆ INŻYNIERSKA W ZAKRESIE MICROSOFT SERVER, ACTIVE DIRECTORY, HYPERV I VMWARE. Znajomość języków obcych: znajomość języ ka rosyjskiego na poziomie C1 (zarówno w mowie, jak i w piśmie);

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 128 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie