kandydatów

Etat Inżynier budowy (z doświadczeniem)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier budowy (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6221
OBOWIĄZKI:
Wsparcie kierownika budowy/robót w prowadzeniu budowy. Wprowadzanie dokumentaji technicznej związanej z prowadzoną budową. Planowanie robót budowlanych i ich poszczególnych etapów. Generowanie zapotrzebowań materiałowych. Udział w odbiorach wewnętrznych oraz przekazywaniu urządzeń do eksploatacji. Przygotowywanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów. Przygotowanie przedmiarów i odmiarów robót. Sporządzanie harmonogramu dostaw. Przygotowywanie protokołów odbioru. Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej. Rozliczanie prac podwykonawców. Kompletowanie operatów kolaudacyjnych. Opracowywanie planów zapewnienia jakości. Kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie.Wynagrodzenie 6000zł netto. Miejsce wykonywania pracy - Cała Polska. Godziny pracy: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - linie, węzły i stacje kolejowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU; kierunek - budownictwo, w specjalności infrastruktura kolejowa/infrastruktura transportu kolejowego; biegła znajomość obsługi komputera, MS Office, AutoCad, MS Projekt; silna motywacja do pracy, umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 8 383 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie