kandydatów

Etat Ekspert ds. analiz biznesowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Ekspert ds. analiz biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6218
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:-analiza obecnych procesów i rozwiązań pod kątem ich funkcjonalności;-analiza pod kątem proponowania nowych rozwiązań i produktów dla biznesu;-koordynacja procesu rozwój produktu w trakcie poszczególnych faz projektu oraz współpraca z zespołem deweloperów aplikacji;-definiowanie kryteriów akceptacji aplikacji w celu przeprowadzenia działań testowych;-przygotowywanie ekspertyzy SME odnoszącej się do aplikacji oraz biznesowego środowiska jej wykorzystania;-wyszukiwanie biznesowych rozwiązań IT dla bankowości;-ścisła współpraca z Klientem, analiza wymagań biznesowych Klienta i stały nadzór nad i kontrola realizacji wymagań Klienta;-praca metodologią scrum;Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 17 000 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: preferowane wyższe. Doświadczenie zawodowe: -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; -doświadczenie w zakresie SME, 6+ lat doświadczenia na stanowisku inżyniera/analityka lub pokrewne w branży IT. Umiejętności: -przeprowadzanie analizy biznesowej pod kątem wymagań technicznych realizowanego projektu i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji; -znajomość praktyk zarządzania metodą scrum; -prowadzenie komunikacji z Klientem na różnych etapach projektu; -zdolności szkoleniowe będzie dodatkowym atutem -certyfikaty CBAP będzie dodatkowym atutem; Znajomość języków obcych: -bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)-znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie