kandydatów

Etat Przedstawiciel do spraw przedłużania umów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Przedstawiciel do spraw przedłużania umów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6123
OBOWIĄZKI:
1.Zarządzanie terytorium sprzedaży z indywidualnym celem w zakresie odnawiania i wzrostu kontraktów; 2. Osiąganie/przekraczanie wyznaczonych celów w zakresie odnawiania i utrzymywania umów; 3. Praca w cyklu 4 kwartalnym,współpraca z szerszym zespołem, partnerami i danymi dotyczącymi kondycji klienta w celu zidentyfikowania ryzykaodnowienia umowy i podjęcia działań zaradczych mających na celu zapewnienie terminowego odnowienia umowy. 4.Identyfikacja możliwości rozwoju w celu wygenerowania dodatkowych przychodów (upsell/cross-sell), doprowadzenie tych możliwości do zamknięcia i/lub zapewnienie, że odpowiednie zasoby zarządzania kontem są zaangażowane w celuzmaksymalizowania możliwości. 5.Przewidywalne prognozowanie. 6. Praca z firmami zlokalizowany na Bliskim Wschodzi i w regionach Afryki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doskonała organizacja pracy
Uprawnienia: chęć do pracy w zespole

Wymagania inne:

Co najmniej 6 letnie doświadczenie pracy w działach rachunkowych i handlowych; (2) Znajomość języka angielskiego i arabskiegooraz inne umiejętności weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie