kandydatów

Etat Inżynier Produkcji

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie do działu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, modelowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów;
  • Opracowanie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie zleceń dla kooperantów;
  • Współpraca z kontrahentami.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Samodzielność i doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych;
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Solid Works;
  • Biegła znajomość rysunku technicznego;
  • Kreatywność i zaangażowanie;
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Nienaganna kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu Autodesk Inventor;
  • Uprawnienia projektowe i wykonawcze;
  • Znajomość języka rosyjskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Szkolenia wprowadzające i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.