kandydatów

Etat Stażysta w dziale produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach miejsce pracy: Dobczyce

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Stażysta w dziale produkcji
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/21/1066
OBOWIĄZKI:
Pracując jako Stażysta w dziale Produkcji będziesz miał/a okazję poznać jak funkcjonuje lider rynku w swojej branży. Będziesz wspierać Dział Produkcji w zadaniach i projektach. Nauczymy Cię jak wiedzę teoretyczną przenieś na konkretne działania. Nauczysz się współpracować z innymi działami i oddziałami firmy w zakresie rozliczania produkcji, raportowania, generowania danych itp.Staż zakłada opracowanie jasnej ścieżki rozwoju i awansu oraz wyznaczenie indywidualnego opiekuna, który wprowadzi Cię w funkcjonowanie firmy i Twojego działu. W myśl zasady „rozwój przez działanie” otrzymasz konkretne zadania i projekty, za których realizację będziesz odpowiedzialny.Otrzymasz umowę o pracę, wynagrodzenie oraz urlop.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera (MS Office: Excel, Power Point)

Wymagania inne:

[Inne] : Oferujemy:•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę •możliwość zdobycia cennego doświadczenia•ambitne zadania oraz możliwość rozwoju na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczania Produkcji•atrakcyjny system premiowy•pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do świąt i urlopu

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach