kandydatów

Etat Kierowca/konserwator

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Kierowca/konserwator
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-08-20/2196
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie obowiązków kierowcy mikrobusu przewożącego uczniów niepełnosprawnych,- wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie Ośrodka.Umiejętności: - dbanie o bezpieczne wejście, przewóz i wyjście do i z pojazdu ucznia niepełnosprawnego,- zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przewozu uczniów poprzez dostosowanie prędkości do warunków drogowych, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym,- dbanie o stan techniczny pojazdu, wykonywanie obsługi codziennej pojazdu, utrzymywanie czystości i estetyki pojazdu,- dobra organizacja pracy,- taktowne i życzliwe podejście do uczniów niepełnosprawnych i ich opiekunów,- wykonywanie drobnych prac ślusarskich w Ośrodku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: minimum zawodoweDoświadczenie zawodowe:- min. 2 letnie na stanowisku kierowcy,- min. 10 letnie w prowadzeniu pojazdów,- aktualne badania lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwskazań na stanowisku kierowcy.Dodatkowym atutem będzie nieposzlakowana opinia od wcześniejszych pracodawców.Kandydat nie może być karany.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego