kandydatów

Etat Kontroler finansowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kontroler finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5473
OBOWIĄZKI:

Koordynacja miesięcznego cyklu zarządzania wydajnością, prognoz biznesowych, rzeczywistych analiz i raportowania dla Europy; Komunikacja pomiędzy partnerami biznesowymi, m.in. Dywizje Ecolab, przedstawiciele rynkowi, łańcuch dostaw i centrala w USA w różnych sprawach biznesowych; Terminowe i bezproblemowe przesyłanie danych prognoz i planów do systemów zarządzania korporacyjnego; Terminowe przygotowanie materiałów prezentacyjnych wspierających kierownictwo wyższego szczebla w planowaniu biznesowym, spotkaniach przeglądów strategicznych i comiesięcznych przeglądach finansowych; Opracowywanie lub/i ulepszanie raportów zarządczych, aby wspierać lepsze decyzje biznesowe. Bycie ekspertem ds. sprawozdawczości systemowej i zarządczej dla europejskich interesariuszy finansowych; Zapewnienie wsparcia finansowego w obszarach analizy transakcji i negocjacji kontraktów, rachunku zysków i strat pro forma, zarządzania zyskami, strategii cenowej i realizacji, zarządzania kontraktami, analizy rabatów, inwestycji kapitałowych itp.; Zapewnienie wsparcia finansowego w obszarach wyceny produktów i analizy marży, inicjatyw poprawy marży, analizy i wsparcia rachunku zysków i strat, strategii i analizy portfela, zarządzania sprzętem, poprawy zysków i innych strategicznych inicjatyw biznesowych; Dostarczanie różnych analiz ad hoc i wspieranie działań planistycznych. NIE MNIEJ NIŻ 10 400 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe licencjackie, kierunek wykształcenia: Finanse, Ekonomia, Księgowość, Zarządzanie biznesem, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata doświadczenia z obszaru finansowego, umiejętności, silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów do organizowania i syntezy dużych ilości danych w sensowną analizę; silne umiejętności komunikacyjne umożliwiające przekazywanie złożonych informacji finansowych i wyników różnym odbiorcom, wymagane doskonałe umiejętności z Microsoft Excel; bardzo dobra znajomość SAP, Hyperion; wiedza i umiejętności z zakresu planowania, analizy finansowej oraz wsparcia biznesowego w celu wspomagania decyzji i wdrażania inicjatyw biznesowych, znajomość języków obcych: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie