kandydatów

Etat Audytor/auditor

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Audytor/auditor
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5851
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie audytów w firmach PMI na całym świecie;wykonywanie przypisanych procedur audytu zgodnie zestandardami audytu korporacyjnego w uzgodnionym budżecie iterminach; odpowiedzialność za identyfikację i ocenę ryzyka finansowego,reputacyjnego i operacyjnego we wszystkich obszarach naszejdziałalności; wykorzystanie swoich umiejętności analitycznych, technicznych izarządzania projektami, aby ocenić i przetestować skutecznośćśrodowiska kontrolnego firmy; wchodzenie w interakcje i przekazywanie wyników swojej pracy kierownictwu na poziomie lokalnym i PMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: finanse, doświadczenie zawodowe: min 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach w międzynarodowym środowisku pracy; umiejętności: znajomość informatycznych systemów księgowania (SAP - ogólnodostępne oprogramowanie używane w korporacjach), bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komputerowe (Microsoft Office, w szczególności Excel); umiejętność badania, definiowania problemów, gromadzenia danych, ustalania faktów i wyciągania słusznych wniosków na podstawie ryzyka/faktów; zdolność do pracy w dynamicznym środowisku ze zwiększoną inicjatywą w zarządzaniu wieloma konkurencyjnymi zadaniami; umiejętność pracy w zespole i samodzielnej pracy wrazie potrzeby; znajomość języków obcych: język angielski, język rosyjski, poziom znajomości: język angielski komunikatywny; język rosyjski komunikatywny, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 978 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie