kandydatów

Etat Doradca klienta (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Kraków

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta (m/k)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DP/KRK/0821
Obowiązki:
  • mailowa i telefoniczna obsługa klienta (infolinia przychodząca),
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa komputera,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (pn-nd, 6:00-22:00),
  • zaangażowanie, inicjatywa, komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie (możliwość przejścia na umowę o pracę),
  • stawkę 20,50 zł brutto na godzinę,
  • szkolenie wdrażające,
  • niezbędny sprzęt: komputer i słuchawki,
  • ilość godzin pracy odpowiadającą pełnemu etatowi,
  • pracę w systemie hybrydowym (zdalna/stacjonarna).