kandydatów

Etat Koordynator Działu Projektowego

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie do działu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Działu Projektowego
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy inżynierów projektantów;
  • Monitorowanie i uzupełnianie danych w systemie ERP;
  • Planowanie terminów realizacji projektów;
  • Komunikacja z działami handlowymi i/lub klientami zewnętrznymi;
  • Raportowanie do planisty terminów zakończenia projektowania.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, praktyczna znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość środowiska ERP będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Nienaganna kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Szkolenia wprowadzające i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.