kandydatów

Etat Pracownik techniczny: Dział Serwisu i Audytu

Firma: AMSO S.C miejsce pracy: Kraków

Pracownik techniczny: Dział Serwisu i Audytu

Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego.

Nasze produkty to najwyższa możliwa półka na rynku IT.

Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu.

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie komputerów
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego na potrzeby klienta
  • Instalacja poszczególnych części / oprogramowania
  • Konfigurowanie oraz rozbudowa do potrzeb klienta
  • Serwisowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Diagnozowanie problemów i naprawa/ wymiana  uszkodzonych podzespołów
  • Poszukiwane kompetencje
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu jego rozwiązania
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem komputerowym

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go

Oferujemy:

  • Stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • Długofalową współpracę
  • Owoce w biurze
  • Szkolenie wprowadzające
  • Otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • Realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • Jasny system motywacyjny
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole