kandydatów

Etat Globalny kierownik analizy danych hr

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Globalny kierownik analizy danych hr
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5459
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie kierownictwa, aby kierować raportami, motywować, zachęcać, kierować planem rozwoju i procesem planowania kariery dla członków zespołu; Opracowanie i koordynowanie procesów, procedur i wytycznych dotyczących HR Data Maintenance na całym świecie; koordynacja szkoleń z zakresu obsługi oraz rozwoju systemu Ceridian DayForce; wsparcie zespołu z problemami technicznymi; Opracowanie strategii HR w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim oraz systemów analizy danych HR.Nie mniej niż 13 000 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe preferowane kierunki: cybernetyka ekonomiczna, technologia, doświadczenie zawodowe: minimum 6 lat doświadczenia w międzynarodowym środowisku; minimum 6 lat doświadczenia z systemami HR (m. in. SAP) 3) umiejętności znajomość SAP HCM (Payroll, Zarządzanie organizacją, administracja kadrowa, zarządzanie czasem), LMS, SuccessFactors, Tableau, PowerBI, MS Office, znajomość języków obcych: znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie zaawansowanym główny język komunikacji w firmie, znajomość języka rosyjskiego co najmniej na poziomie zaawansowanym współpraca z klientami posługującymi się językiem rosyjskim

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie