kandydatów

Etat Inżynier techniczny- menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier techniczny- menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5455
OBOWIĄZKI:
Stworzenie wysoce responsywnej i szybko aktualizującej się aplikacji w środowisku Agile&Lean, stosowanie najlepszych praktyk programistycznych i efektywne wykorzystywanie technologii, pisanie wysokiej jakości kodów i przestrzeganie standardów kodowania, współpraca z zespołem technologów i z biznesem, bycie agentem zmian i promowanie rozwiązania DLT za pomocą demonstracji na żywo i budowania PoC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, wiedza zaawansowana i zrozumienie JavaScript, ES6 i TypeScript, umiejętność tworzenia aplikacji front-endowych przy użyciu React, znajomość HTML5 i CSS/LESS/SASS, znajomość narzędzi do tworzenia frontonu (Webpack) i nowoczesnych biblotek JS, zrozumienie narzędzi do wersjonowania Kodu (Git), dogłębne zrozumienie problemów ze zgodniością różnych przeglądarek i sposobów ich obejścia, umiejętność testowania jednostkowego/frameworków testowych JavaScript (Jest/Karma/Mocha/Chai/Enzyme/Cypress), płynność we wzorcach projektowych i technikach refaktoryzacji, znajomości zwinnych praktyk programistycznych (Scrum, XP, Kanban itp.)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie