kandydatów

Etat Pracownik działu logistyki / obsługa klienta

Firma: W&K sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Autoryzowany Serwis Samsung W&K prowadzi działalność serwisową na terenie Polski. Firma W&K z siedzibą w Krakowie od 2005 świadczy usługi serwisowe sprzętu telekomunikacyjnego i IT. Obecnie jest największym serwisem telefonów komórkowych w południowej Polsce. Naszą zaletą jest zaangażowanie osób z wieloletnim doświadczeniem, których celem jest jakość i satysfakcja klienta, a także Partnerów, którzy są światowymi liderami rynku nowoczesnych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Pracownik działu logistyki / obsługa klienta
Miejsce pracy: Kraków
Główne obowiązki:
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
  • Rejestrowanie przekazanych od klientów urządzeń do obsługi serwisowej
  • Kontrola jakości sprzętu po zakończonym procesie naprawy
  • Kontakt z klientami indywidualnymi oraz firmami współpracującymi
  • Współpraca z działem technicznym firmy
  • Wystawianie faktur / paragonów
  • Bieżące informowanie klientów o przebiegu naprawy
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego
Wymagania:
  • Bardzo duża skrupulatność , oraz dokładność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Znajomość branży elektronicznej - dodatkowym atutem będzie zainteresowanie nowinkami i technologią
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Pełne wdrożenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalne zaplecze merytoryczne i organizacyjne
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Przyjemną atmosferę pracy w zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się firmie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 202