kandydatów

Etat Inżynier ds. projektów

Firma: VENS sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5278373, z dnia 2021-07-30

VENS to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych.

Inżynier ds. projektów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Wdrażanie projektów inżynieryjno-produkcyjnych oraz nowych produktów, przy ścisłej współpracy z zespołem projektowym
  • Planowanie i realizacja projektów dla procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami lean manufacturing
  • Planowanie i realizacja projektów z uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn, ergonomii oraz efektywności procesów produkcyjnych
  • Koordynacja i wdrażanie strategii firmowej w zakresie produkcji
  • Wyszukiwanie i wdrażanie usprawnień zapewniających optymalną rentowność projektu
  • Rozwiązywanie kwestii inżynierskich oraz zarządzanie zmianą w projekcie
  • Tworzenie specyfikacji technicznych dla prowadzonych projektów
  • Weryfikowanie i analiza zebranych ofert pod kątem merytorycznym
  • Harmonogramowanie, raportowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Kontrola terminowości, jakości i skuteczności realizacji poszczególnych etapów projektu
  • Współpraca z dostawcami od fazy koncepcji po uruchomienie i odbiory projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w kierunku technicznym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Autonomiczność i kreatywność działania
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji i zarządzania grupą
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność do skutecznej realizacji zadań
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w przemyśle
  • Mile widziana znajomość zagadnień prowadzenia projektów i lean manufacturing
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office

Oferujemy

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w niemiecko i anglojęzycznym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Transparentne zasady współpracy i poszanowanie czasu prywatnego