kandydatów

Etat Lider w dziale zakupów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider w dziale zakupów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5258
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -Zarządzanie relacjami z interesariuszami w regionie EMEA, USA i Brazylii, -Budowanie strategii sourcingowej dla kierowanej kategorii i uzyskiwanie akceptacji kierownictwa wyższego szczebla - Budowanie i realizacja strategii negocjacyjnej, -Wdrażanie umów w zakładach Sylvamo -Poszukiwanie nowych dostawców i synergii między dotychczasowymi.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 9 500 zł miesięcznie brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe lub studia w trakcie. Doświadczenie zawodowe: -min 2 lata doświadczenia w przemyśle ciężkim, w tym w pracy z wewnętrznymi interesariuszami z działu produkcji/technologii - doświadczenie w pozyskiwaniu środków na projekty kapitałowe. Umiejętności: - znajomość programów pakietu MS Office (Microsoft Excel, Powerpoint, Word); - znajomość systemów SAP; - elastyczność dotycząca podróży służbowych, - umiejętności negocjacyjne, zarządzanie interesariuszami, - myślenie strategiczne. Znajomość języków obcych:. - język angielski znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie główny język komunikacji w firmie, - język portugalski znajomość na poziomie C2 współpraca z rynkiem brazylijskim

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie