kandydatów

Etat Ekspert ds. analiz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Ekspert ds. analiz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5257
OBOWIĄZKI:
Konsolidowanie i analiza danych finansowych (budżety, prognozy rachunku zysków i strat itp.) z uwzględnieniem celów ikondycji finansowej firmy - Opracowywanie modelów finansowych i analiza procesów - Udział w czynnościach zamknięciamiesiąca związanych z rozpoznawaniem przychodów: analizy, raporty, komentarze - Gromadzenie i podsumowywaniedanych w celu ustrukturyzowania złożonych raportów na temat sytuacji finansowej i ryzykazarządzanie pracą zespołu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane 1-2 lata doświadczenia w analizie danych finansowych Umiejętność prowadzenia analiz danych finansowych -Znajomość modeli finansowych i procesów związanych z zamknięciem miesiąca - umiejętności analityczne -Umiejętność komunikacji międzyzespołowej - Umiejętność rozwiązywania eskalacji i skarg - Umiejętność zarządzania działaniami podległego zespołu - Zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach (zespół wielokulturowy / obejmujący wiele krajów / rozproszony geograficznie) komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością;-znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie