kandydatów

Etat Nauczyciel fizyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach miejsce pracy: Myślenice

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Nauczyciel fizyki
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0938
OBOWIĄZKI:
Między innymi:1.Przygotowanie rocznego rozkładu materiału zgodnie z podstawą programową.2.Przygotowanie programu nauczania i wykazu podręczników do zatwierdzenia przez Radę Pedagogiczną.3.Prowadzenie dziennika zgodnie z planem i zaleceniami dyrektora pedagogicznego4.Przygotowanie i realizacja zajęć przedmiotowych zgodnie z podziałem godzin.5.Zgłaszanie wychowawcy wszystkich informacji o uczniach, które należy przekazać rodzicom.6.Dbałość o dobre kontakty ze współpracownikami, przestrzeganie zasad koleżeństwa i współżycia społecznego. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: montessori@neoschool.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : W zależności od preferencji to może być również umowa o pracę w wymiarze 4/40 etatu (4h lekcyjne w tygodniu).Konieczne pełne kwalifikacje do nauczania fizyki.

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach