kandydatów

Etat Recepcjonista hotelowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Recepcjonista hotelowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5213
OBOWIĄZKI:
bezpośrednia obsługa gości hotelowych / zarządzanie rezerwacjami / fakturowanie i zarządzanie płatnościami / wykonywanie usług dodatkowych na rzecz gości tzw. funkcja concierge średni miesięczny wymiar czasu pracy - 168 godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych
Uprawnienia: praca w zespole, komunikatywność, znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
Uprawnienia: Bezpośrednia obsługa klienta

Wymagania inne:

znajomość obsługi programów recepcyjnych i portali rezerwacyjnych - mile widziany program Opera/Marsha, konieczna umiejętność obsługi klientów nabyta w toku pracy w dużych obiektach hotelowych sieciowych, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w porze nocnej, orzeczenie dla celów sanitarno - epidemiologicznych, konieczna płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, nienaganna aparycja

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie