kandydatów

Etat Pracownik techniczny - koszenie trawy

Firma: Park-M Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i od ponad 20 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju. Z pasją, wiedzą, kompleksowo. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, szacunek i jakość. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy zajmującej się nie tylko architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym, ale także kompleksową obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób.

Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.

Park-M to:
25 LAT DOŚWIADCZENIA
500 WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW
45 HEKTARÓW PRODUKCYJNYCH
9 RYNKÓW ZAGRANICZNYCH
2000 PROJEKTÓW W CAŁEJ POLSCE

Pracownik techniczny - koszenie trawy
Park-M przygotowując się do realizacji kolejnych projektów, poszukuje pracowników do koszenia trawy, pielęgnacji żywopłotów, krzewów.

Zakres obowiązków:
  • Koszenie trawy i porostów
  • Pielęgnacja żywopłotów i innych krzewów (przy drogach, osiedlach, w parkach, miastach).
Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi kosiarki, kosy, pilarki mechanicznej
  • Gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Gotowości do pracy w delegacji
  • Dbałości o przestrzeganie przepisów BHP
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana umiejętność jazdy traktorem.
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Stabilne zatrudnienie przez okres całego roku
  • Świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy.