kandydatów

Etat Menadżer wydziału / department manager

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menadżer wydziału / department manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5194
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie zespołami inżynierii elektrycznej przydzielonymi do projektów klientów- Współpraca z innymi kierownikami działu Inżynierii Elektrycznej w celu budowania społeczności, która będzie napędzać i wdrażać kluczowe inicjatywy, zmiany i nowe rozwiązania- Zaangażowanie w podejmowanie strategicznych decyzji w dziedzinie Inżynierii Elektrycznej - Proponowanie, prowadzenie i wdrażanie strategicznych inicjatyw w zakresie struktury, optymalizacji, dostaw, równoważenia obciążenia pracą pomiędzy poszczególnymi zespołami i lokalizacjami- Zarządzanie zasobami i budżetem kapitałowym dla zespołów inżynierii elektrycznej. - Zapewnienie zespołom projektowym utrzymania kosztów materiałowych w ramach pierwotnego celu projektowego. - Powiązanie z zespołem platformy sprzętowej w zakresie zmian niezbędnych do zastosowania wymagań klienta.- Powiązanie z Grupami Projektowymi Certyfikatów Zgodności w celu wykorzystania wspólnych obwodów blokowych.- Prowadzenie zarządzania zmianami w zakresie wymagań klienta lub kwestii projektowych, mających wpływ na koszty materiałowe - Kierowanie zespołami w celu stosowania ustrukturyzowanych metod rozwiązywania problemów i wdrażania systemowego zapobiegania ponownemu wystąpieniu problemów projektowych podczas rozwoju lub walidacji. - Kierowanie zespołami w celu zapewnienia utrzymania jakości projektu poprzez wzajemne i międzyfunkcyjne przeglądy projektu- Przygotowywanie planów kadrowych, które będą oparte na wiedzy o wymaganiach biznesowych, nowo pozyskanych kontraktach, mapie drogowej produktu, a także na głębokim zrozumieniu aktualnego poziomu zatrudnienia, zestawów umiejętności i istniejącego ryzyka związanego z utrzymaniem pracowników. - Dogłębne zrozumienie pracy zespołu-Umożliwienie zespołom przyjęcia nowych procesów sprzętowych dla metod ASPICE i AgileMiejsce wykonywania pracy:Kraków, Podgórki Tynieckie i inne lokalizacje wskazane przez pracodawcę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia/preferowane kierunki : inżynieria elektroniki i komunikacji, min 5 lat doświadczenia zawodowego w firmie międzynarodowej, działającej w branży elektrycznej/elektronicznej na stanowiskach związanych z inżynierią elektryczną. W tym co najmniej 1,5 roku doświadczenia zawodowego na stanowiskach kierowniczych na podobnych stanowiskach. Umiejętność pracy w zespole; Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne; myślenie analityczne, zorientowanie na szczegóły; umiejętność pracy pod presją czasu; wielozadaniowość , Znajomość języka angielskiego- co najmniej B1

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie