Etat Starszy specjalista ds. operacji finansowych w dziale księgi głównej ikontrolingu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. operacji finansowych w dziale księgi głównej ikontrolingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5193
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca,weryfikowanie czy przychody i koszty są przypisane doodpowiednich centrów kosztów- Przeprowadzanie rozliczeń międzyokresowych- Gromadzenie informacji biznesowych i finansowych oraz KPI zrynków (głównie Rosja, Ukraina, Gruzja, Białoruś) i dbanie owłaściwe przełożenie ich na informacje finansowe podczasprzygotowywania raportów- Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowychzgodnie z US GAAP (Pakiet Konsolidacyjny)- Uzgadnianie bilansu- Dokładne wykonywanie transakcji finansowych w systemie 1C- Rozpoznawanie błędów procesowych i dążenie do ichrozwiązania- Zgłaszanie problemów operacyjnych (związanych z procesem lubsystemem) do przełożonego- Proponowanie usprawnień oraz doskonalenie procesu- Konsekwentne i bieżące przestrzeganie wytycznych, kontroliwewnętrznych i wymagań klienta- Wspieranie przełożonego w osiąganiu celów wydajnościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomiczne / księgowość. Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata doświadczenia w firmach w dziedzinach finansów/audytów/ kontroli/ rewizji. Umiejętności: zaawansowana znajomość programu Excel, biegła znajomość i doświadczenie w obsłudze systemu 1C (ogólnodostępne oprogramowanie biznesowe do zarządzania przedsiębiorstwem, transportem, handlem, etc.); znajomość ukraińskiego lub rosyjskiego prawa podatkowego ; Wysoka zdolność do analizy i interpretacji sprawozdań finansowych przedsiębiorstw oraz rozumienia modeli danych; Dobra znajomość systemów ERP ( System ERP, inaczej Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie dla przedsiębiorstw; znajomość narzędzi z obszaru Business Intelligence będzie dodatkowym atutem; Znajomość języków obcych: angielski, ukraiński, poziom znajomości: angielski komunikatywny, ukraiński - biegły. Pracodawca nie wymaga poświadczenia znajomości języków obcych certyfikatami

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie