kandydatów

Etat Menedżer ds. projektów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. projektów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5114
OBOWIĄZKI:
- Zapewnienie wsparcia dla Program Menedżera lub Projekt Menedżera w prowadzeniu projektu od rozpoczęcia do zamknięcia- Możliwe wsparcie w dostarczaniu małych projektów (dla jednego kraju), pracownik na tym stanowisku może być odpowiedzialny za prowadzenie pod-projektu/strumienia większego projektu lub programu- Podążanie metodologią zarządzania projektami obowiązującą w HSBC, używanie obowiązujących standardowych narzędzi do zarządzania projektami (np. Clarity), bliska współpraca z działem Global Portfolio Management Office
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Informatyka. Doświadczenie zawodowe: Przynajmniej 6 lat doświadczenia w pracy. Umiejętności: Zdolności kierownicze; Duża wiedza z zakresu kierowania projektami; Umiejętność pracy pod presją; Zdolność rozwiązywania złożonych problemów; Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne; Znajomość zagadnień pracy sektora bankowego; Znajomość języków obcych: angielski; poziom znajomości: komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie